Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Piotr, Wrzesień 20, 2021 o 15:20:
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Walczak. Sprawna organizacja i bardzo godnie przygotowana ceremonia pogrzebowa.
Joanna, Lipiec 16, 2021 o 16:19:
Pełen profesjonalizm! otrzymaliśmy wsparcie i pomoc na wszystkich płaszczyznach organizacji pogrzebu. Wspaniali ludzie, którym można zaufać w 100%. Serdeczne podziękowania za wsparcie w trudnych chwilach i dopięcie wszystkiego na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam.
Teresa, Kwiecień 28, 2021 o 18:21:
Dziękuję po raz trzeci w ciągu niespełna trzech lat. Z Wami łatwiej przetrwać trudne chwile, gdy tyle trzeba byłoby pozałatwiać... Jesteście prawdziwym wsparciem i nad wyraz profesjonalni. Teresa Lach
Ola z Katowic z rodziną, Luty 15, 2021 o 10:25:
No i to jest zakład pogrzebowy,taniej niż w sasiedztwie o 2200 zł - za to samo! Mama chciała być obecna przy ustaleniach to wysłali po nią specjalną taksówkę bo jeździ na wózku, kwiaty od rodziny - przepiękne - Dziękujemy!
Laura, Styczeń 13, 2021 o 23:41:
To jest naprawdę dobra firma - nie chce się o tych sprawach rozpisywać ale to są ludzie którym można zaufać
Urszula, Grudzień 16, 2020 o 13:12:
Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu męża, profesjonalnie w 100%, Z szacunkiem dla zmarłego( wyprowadzenie zwłok z domu). Dziękuję . Polecam .
Zofia, Październik 22, 2020 o 15:55:
U nas na Dębie wszyscy znają ta firmę. My z rodziną ostatnio poprosiliśmy ich o pomoc i ze względu na to jak zostaliśmy potraktowani na racę właścicieli serdeczne podziękowania i Bóg zapłać.
Paweł Bojda, Lipiec 22, 2020 o 18:22:
Z czystym sumieniem polecam ten zakład pogrzebowy, pełen profesjonalizm, bardzo mili ludzie, którzy każdego traktują bardzo indywidualnie i z ogromną troską, co przy załatwianiu spraw w ciężkim czasie jest bardzo ważne. Wszystko, łącznie ze sprawami urzędowymi, załatwiają błyskawicznie. Pani Moniko i Panie Grzegorzu bardzo dziękuję.
Patryk G., Lipiec 16, 2020 o 13:02:
Dziękuję wraz z cała rodziną za pomoc w organizacji pogrzebu Taty, polecam firmę Walczak bo wszystko odbyło się tak jak obiecała Pani Monika.
Tomasz, Czerwiec 10, 2020 o 16:41:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko jasno wyjaśnione i przedstawione kaszty przy każdym rozwiązaniu bez owijania w bawełnę - polecam
Gerard, Styczeń 8, 2020 o 12:12:
Walczak to dobry zakłada pogrzebowy, a pogrzeb odbył się bez zarzutu. Zanim się na nich zdecydowałem to byłem jeszcze u konkurencji w której szczerze czułem że mi ktoś coś próbuje wcisnąć. W firmie Walczak rozmawiano ze mną w inny sposób i dlatego ich polecam.
Dorota, Październik 30, 2019 o 19:50:
Poraz drugi korzystam z usług zakładu Państwa Walczak, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm życzliwość, zakład godny polecenia w te trudne dni kiedy tracimy bliska osobę. Dziękuję.
Gabriela, Sierpień 17, 2019 o 07:34:
Bardzo kompetentna firma. Byłam zdana na siebie, a pani Monika się zajęła absolutnie każdym szczegółem, do którego człowiek nie ma głowy w takich chwilach. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Pracownicy zakładu Walczak bardzo się starali. Utalentowany pan trębacz wspaniale oprawił muzycznie pogrzeb. Otrzymałam również obrazki z informacją o dacie śmierci i miejscu pochówku zmarłego do rozdania żałobnikom. Polecam usługi, a zaznaczam, że nie miałam również technicznie łatwego pogrzebu i bardzo wiele problemów trzeba było po drodze rozwiązać. Państwo z firmy Walczak są naprawdę godni polecenia.
Marianna, Lipiec 6, 2019 o 18:30:
Składam serdeczne podziękowania firmie Walczak za szybką, profesjonalną organizację pogrzebu mojej Cioci - olbrzymia pochwała pod każdym względem. Wspaniała Pani Monika i jej pomocna dłoń oraz ludzkie serce wspierają w tak trudnych chwilach. Firma godna polecenia.
Agnieszka, Luty 2, 2019 o 10:50:
Ludzie z sercem na dłoni. Bardzo pomocni uczciwi i serdeczni. Nie wiem jak obrać w słowa naszą wdzięczność za pomoc. Polecam zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Patrycja, Grudzień 22, 2018 o 23:20:
Chciałam serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, miła i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm, a zarazem szacunek i zrozumienie. Polecam.
Adam P., Październik 11, 2018 o 10:10:
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Dla nas najważniejszy był spokój i żeby się niczym nie martwić. Pogrzeb na cmentarzu na Murckowskiej w Katowicach był taki jak obiecano, dziękujemy
Danuta, Wrzesień 7, 2018 o 13:09:
Polecam zakład pogrzebowy Walczak w tych trudnych dla każdego chwilach. Pracownicy wykazują dużą delikatność i zachowują powagę sytuacji, co pomaga przy załatwianiu wszystkich spraw. To ważne, by poczuć słowa otuchy. Wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić bez zbędnego mnożenia kłopotów. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dokładnie tak, jak ustaliśmy. Pogrzeb był pełen szacunku i zachowania godności.
Teresa, Kwiecień 16, 2018 o 14:40:
Jestem ogromnie wdzięczna tej wspaniałej parze za to, że gdy czułam się jak dziecko we mgle, wyprowadzili nas z niej dosłownie "za rączkę". Wszystko odbyło się wielce profesjonalnie, elegancko, ale nie tylko - pokierowali nas również w kwestiach wykraczających poza ich obowiązki (druki do ZUS dot. renty, ubezpieczenia PZU). Tym, którzy doznali największej ze strat, polecam całym sercem.
Janosch, Marzec 3, 2018 o 08:00:
Wir bedanken uns für die langjährige Betreuung und Pflege, Kundenfreundlichkeit und vor allem die Zuverlässigkeit der Familie Walczak . Desweiteren freuen wir uns auf die zukünftigen Dienste. Liebe Grüsse Fam. Janocinski-Schindler

Lokalizacja

ul. Dębowa 28, Katowice