Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
46 wpisów.
Barbara Maćkowiak napisał/a 11 marca, 2024 o 15:14
Szczere podziękowania dla całego zespołu Zakładu Pogrzebowego za serdeczne wsparcie i profesjonalne dopełnienie wszelkich formalności związanych z ostatnim pożegnaniem naszego brata.
Krystyna Zięba napisał/a 13 lutego, 2024 o 10:56
Zakład pogrzebowy Walczak zasługuje na najwyższe uznanie, za profesjonalizm i troskę o detale podczas organizacji pogrzebu urnowego. Ich staranność w każdym aspekcie sprawiła, że można im całkowicie zaufać w tak trudnym czasie.
Maciej Gabor napisał/a 12 grudnia, 2023 o 10:39
Z ogromnym szacunkiem chciałbym podziękować zakładowi pogrzebowemu za kompleksową i profesjonalną obsługę podczas trudnego czasu po stracie bliskiej osoby. Oprawa pogrzebu była perfekcyjna, a szczególnie chciałbym podkreślić doskonałą organizację oprawy muzycznej.
Malwina Stuła napisał/a 3 października, 2023 o 15:11
Personel Zakładu Pogrzebowego Walczak okazał się nie tylko profesjonalny, ale także bardzo życzliwy. Pomogli nam zorganizować ceremonię pogrzebową, dbając o wszystkie szczegóły i spełniając nasze oczekiwania. Byli dostępni i gotowi do odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, co bardzo nam pomogło w zrozumieniu procesu pogrzebu. Malwina Stuła z rodziną
Rodzina Jankowskich napisał/a 4 września, 2023 o 12:28
Jedna z lepszych firm pogrzebowych w Katowicach, na pewno bezpieczny i sprawdzony wybór. Polecam
Łukasz Topolewski napisał/a 10 sierpnia, 2023 o 14:26
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie. Państwa praca jest niezastąpiona, a Państwa zaangażowanie i zrozumienie znaczyły dla nas wiele. Życzymy Państwu dalszych sukcesów oraz siły w tym ważnym zadaniu, które wykonujecie z tak dużą godnością i szacunkiem.
Grażyna napisał/a 8 sierpnia, 2023 o 21:18
Chce serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę i załatwienie spraw pogrzebowych nie omieszkam polecać znajomym
Irena. S napisał/a 6 lipca, 2023 o 16:06
Chciałbym z całego serca wyrazić moje najgłębsze podziękowania za profesjonalną i godną uznania obsługę, jaką świadczyliście w trudnym czasie, kiedy musiałem pożegnać mojego ukochanego męża. Wasza troska, szacunek i wsparcie były niezastąpione i w pełni doceniam to, co dla nas zrobiliście.
Ela R. napisał/a 26 czerwca, 2023 o 13:35
Solidna firma, pogrzeb był ładny na pewno tradycyjny i taki jak chcieliśmy. Polecam
Barbara Myczkowska napisał/a 5 czerwca, 2023 o 21:01
Pragnę bardzo podziękować firmie Walczak za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Od pierwszego kontaktu pani Monika rzeczowo i taktownie wyjaśniła wszystkie istotne sprawy związane ze sprowadzeniem urny z prochami z zagranicy, zaproponowała pełną obsługę pochówku w Katowicach, wskazała i ułatwiła kontakt z zarządem cmentarza i kościołem. Wyjaśniła procedurę z ZUS. Uroczystość odbyła się zgodnie z ustaleniami – godnie, spokojnie i z zachowaniem wszystkich standardów. Mogę śmiało polecić firmę Walczak do organizacji pochówku – rzeczowo, taktownie, profesjonalnie.
Marcin Brzozowski napisał/a 10 maja, 2023 o 11:08
Chciałbym wyrazić moją najszczerszą wdzięczność i podziękowania dla Państwa zakładu pogrzebowego za profesjonalną i godną pochwały obsługę w trudnym czasie po śmierci mojego bliskiego.
Patrycja napisał/a 17 marca, 2023 o 13:25
Dziekuje za zaangażowanie zakładu, jest to zaklad godny polecenia i zaufania. Juz od pierwszego kontaktu dostaliśmy wsparcie i ciepło. Formalności urzędowe zostały wypełnione przez zakłąd dzieki czemu moglismy w spokoju skupić się na zalobie
Dawid.P napisał/a 30 stycznia, 2023 o 13:24
Dziekujemy za zorganizowany pogrzeb, zakład pogrzebowy dopilnował wszelkich formalności urzędowych oferując przy tym ogromne wsparcie. Firma godna zaufania.
Natalia napisał/a 16 grudnia, 2022 o 12:34
Najlepszy zakład w Katowicach. Ogromne doświadczenie i profesjonalizm ze strony pracowników, którzy dodatkowo okazali nam duże wsparcie oraz pomoc z formalnościami urzędowymi.
julka napisał/a 8 grudnia, 2022 o 14:21
Ogromna pomoc ze strony firmy, uczciwi ludzie, którzy pomogli nam ze wszystkimi formalnościami.
Oliwia napisał/a 14 listopada, 2022 o 12:11
Dom pogrzebowy w Katowicach zasługuje na polecenie, piękna sala, Panowie kulturalni i eleganccy.
Wojciech W napisał/a 19 października, 2022 o 14:02
Dom pogrzebowy Walczak okazał się sporo tańszy od konkurencji, z grzeczności nie napisze ile ale to prawie polowa tego co zapłaciliśmy za cały pogrzeb - Zdecydowanie polecam!
Jakub Wronka napisał/a 13 października, 2022 o 17:38
Polecam dom pogrzebowy Walczak, to pomocni ludzie
B. Durzyński napisał/a 3 października, 2022 o 12:24
Pojechaliśmy do biura na Dębową z żoną w dość kiepskiej kondycji, teraz gdy jesteśmy po pogrzebie chcemy podziękować za okazane wsparcie i perfekcyjnie wykonaną ceremonie
Weronika napisał/a 31 sierpnia, 2022 o 17:08
Polecam usługi tej firmy, można powiedzieć, że jeśli ktoś oczekuje normalnego pogrzebu takiego tradycyjnego to będzie bardzo zadowolony.

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice