Pogrzeby tradycyjne

W Polsce najczęściej wybierane są pogrzeby tradycyjne, w których uczestniczy trumna z ciałem Zmarłego. W naszym zakładzie pogrzebowym staramy się, aby każdy pogrzeb tradycyjny – mimo stałości i pewnej obrzędowej powtarzalności jego elementów składowych – charakteryzował się elementami podkreślającymi godność Osoby Zmarłej oraz jej indywidualność.

Pogrzeb tradycyjny z trumną

Zakład Pogrzebowy Katowice WALCZAK, bazując na doświadczeniu wielu zorganizowanych już pogrzebów tradycyjnych, daje Państwu możliwość wyboru wśród całej gamy usług pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, że piękno ceremonii żałobnej tworzą detale, dlatego staramy się dobrać je według Państwa oczekiwań i życzeń. Dysponujemy wieloma wzorami trumien, różnymi rodzajami odzieży żałobnej oraz różnych akcesoriów takich, jak różańce, książeczki do nabożeństwa czy obrazki.

Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa stosowne do okazji wieńce i wiązanki żałobne – zarówno z kwiatów świeżych, jak i sztucznych. Zatroszczymy się o wystrój kaplicy, oprawę muzyczną oraz nagłośnienie na cmentarzu. Jeśli Państwo sobie tego życzą, uwiecznimy uroczystości pogrzebowe na zdjęciach bądź na filmie. Słowem – uczynimy wszystko, aby pogrzeb Osoby Bliskiej Państwa sercu – mimo całego smutku jaki mu towarzyszy – był wydarzeniem, które koi serce świadomością, że uczyniliśmy wszystko, aby móc pożegnać Zmarłego w sposób możliwie najdoskonalszy.

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice