Transport zwłok Katowice

Zakład Pogrzebowy WALCZAK z Katowic oferuje Państwu usługę całodobowego transportu zmarłych. Zasięg tego transportu może być różnorodny – w zależności od potrzeb. Naszymi specjalistycznymi karawanami wykonujemy całodobową eksportację ciał zmarłych z domów, szpitali czy prosektoriów do pomieszczeń chłodniczych. Jesteśmy w stanie przewieźć ciało do Katowic z dowolnego miasta w Polsce i Jeśli takie jest Państwa życzenie wykonamy usługę transportu zwłok, a następnie zajmiemy się przygotowaniem i przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowej. W przypadku otrzymania zlecenia z odległych części Polski, jesteśmy gotowi wyruszyć niezwłocznie w drogę w żądane miejsce.

Zdarzają się nam także dłuższe przewozy z całej Europy do Katowic i innych miast regionu. Sprowadzamy zmarłych lub przygotowujemy kremacje na miejscu a do kraju przewozimy urnę z prochami. Wszystkie transporty realizujemy z dowolnego kraju uwzględniając dopełnienie niezbędnych formalności i pozwoleń w imieniu rodziny.

Walczak transport zwłok Polska

Transport zwłok na terenie Polski

Przewóz zwłok do Katowic

Międzynarodowy transport zwłok

Nasze samochody są przystosowane do przewozu Zmarłych na duże odległości. Posiadają wszelkie niezbędne homologacje oraz pozwolenia. Karawany spełniają także wszystkie normy, wymagane prawem polskim oraz przepisami międzynarodowymi. Dbamy też o odpowiednie i godne przygotowanie oraz zabezpieczenie ciała, które zawsze przewozimy w specjalnej trumnie przeznaczonej do transportu.

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice