Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
42 wpisy.
Gabrysia napisał/a 29 grudnia, 2021 o 15:25
Chciałam podziękować firmie Walczak za przygotowanie pogrzebu i przejęcie na siebie wszystkich formalności pogrzebowych. Bardzo dziękuję za cierpliwość i spokojne wyjaśnienie całego postepowania. Dla mnie to była pierwsza taka sytuacja, w której musiałam organizować pogrzeb, byłam w tym wszystkim bardzo zagubiona, ale dzięki firmie Walczak udało się przejść ten trudny czas.
Piotr napisał/a 20 września, 2021 o 15:20
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Walczak. Sprawna organizacja i bardzo godnie przygotowana ceremonia pogrzebowa.
Joanna napisał/a 16 lipca, 2021 o 16:19
Pełen profesjonalizm! otrzymaliśmy wsparcie i pomoc na wszystkich płaszczyznach organizacji pogrzebu. Wspaniali ludzie, którym można zaufać w 100%. Serdeczne podziękowania za wsparcie w trudnych chwilach i dopięcie wszystkiego na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam.
Teresa napisał/a 28 kwietnia, 2021 o 18:21
Dziękuję po raz trzeci w ciągu niespełna trzech lat. Z Wami łatwiej przetrwać trudne chwile, gdy tyle trzeba byłoby pozałatwiać... Jesteście prawdziwym wsparciem i nad wyraz profesjonalni. Teresa Lach
Edyta napisał/a 1 marca, 2021 o 20:34
Bardzo Dziękuję za ostatnie godne pożegnanie mojej Mamy. Za serce i wyczucie w tak trudnej dla mnie chwili. Tym którzy znaleźli się w obliczu przygotowań pogrzebowych mogę zapewnić, że w tym zakładzie znajdą pomoc, zrozumienie i dobroć.
Ola z Katowic z rodziną napisał/a 15 lutego, 2021 o 10:25
No i to jest zakład pogrzebowy,taniej niż w sasiedztwie o 2200 zł - za to samo! Mama chciała być obecna przy ustaleniach to wysłali po nią specjalną taksówkę bo jeździ na wózku, kwiaty od rodziny - przepiękne - Dziękujemy!
Laura napisał/a 13 stycznia, 2021 o 23:41
To jest naprawdę dobra firma - nie chce się o tych sprawach rozpisywać ale to są ludzie którym można zaufać
Urszula napisał/a 16 grudnia, 2020 o 13:12
Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu męża, profesjonalnie w 100%, Z szacunkiem dla zmarłego( wyprowadzenie zwłok z domu). Dziękuję . Polecam .
Zofia napisał/a 22 października, 2020 o 15:55
U nas na Dębie wszyscy znają ta firmę. My z rodziną ostatnio poprosiliśmy ich o pomoc i ze względu na to jak zostaliśmy potraktowani na racę właścicieli serdeczne podziękowania i Bóg zapłać.
Paweł Bojda napisał/a 22 lipca, 2020 o 18:22
Z czystym sumieniem polecam ten zakład pogrzebowy, pełen profesjonalizm, bardzo mili ludzie, którzy każdego traktują bardzo indywidualnie i z ogromną troską, co przy załatwianiu spraw w ciężkim czasie jest bardzo ważne. Wszystko, łącznie ze sprawami urzędowymi, załatwiają błyskawicznie. Pani Moniko i Panie Grzegorzu bardzo dziękuję.
Patryk G. napisał/a 16 lipca, 2020 o 13:02
Dziękuję wraz z cała rodziną za pomoc w organizacji pogrzebu Taty, polecam firmę Walczak bo wszystko odbyło się tak jak obiecała Pani Monika.
Tomasz napisał/a 10 czerwca, 2020 o 16:41
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko jasno wyjaśnione i przedstawione kaszty przy każdym rozwiązaniu bez owijania w bawełnę - polecam
Gerard napisał/a 8 stycznia, 2020 o 12:12
Walczak to dobry zakłada pogrzebowy, a pogrzeb odbył się bez zarzutu. Zanim się na nich zdecydowałem to byłem jeszcze u konkurencji w której szczerze czułem że mi ktoś coś próbuje wcisnąć. W firmie Walczak rozmawiano ze mną w inny sposób i dlatego ich polecam.
Dorota napisał/a 30 października, 2019 o 19:50
Poraz drugi korzystam z usług zakładu Państwa Walczak, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm życzliwość, zakład godny polecenia w te trudne dni kiedy tracimy bliska osobę. Dziękuję.
Gabriela napisał/a 17 sierpnia, 2019 o 07:34
Bardzo kompetentna firma. Byłam zdana na siebie, a pani Monika się zajęła absolutnie każdym szczegółem, do którego człowiek nie ma głowy w takich chwilach. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Pracownicy zakładu Walczak bardzo się starali. Utalentowany pan trębacz wspaniale oprawił muzycznie pogrzeb. Otrzymałam również obrazki z informacją o dacie śmierci i miejscu pochówku zmarłego do rozdania żałobnikom. Polecam usługi, a zaznaczam, że nie miałam również technicznie łatwego pogrzebu i bardzo wiele problemów trzeba było po drodze rozwiązać. Państwo z firmy Walczak są naprawdę godni polecenia.
Marianna napisał/a 6 lipca, 2019 o 18:30
Składam serdeczne podziękowania firmie Walczak za szybką, profesjonalną organizację pogrzebu mojej Cioci - olbrzymia pochwała pod każdym względem. Wspaniała Pani Monika i jej pomocna dłoń oraz ludzkie serce wspierają w tak trudnych chwilach. Firma godna polecenia.
Agnieszka napisał/a 2 lutego, 2019 o 10:50
Ludzie z sercem na dłoni. Bardzo pomocni uczciwi i serdeczni. Nie wiem jak obrać w słowa naszą wdzięczność za pomoc. Polecam zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Patrycja napisał/a 22 grudnia, 2018 o 23:20
Chciałam serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, miła i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm, a zarazem szacunek i zrozumienie. Polecam.
Adam P. napisał/a 11 października, 2018 o 10:10
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Dla nas najważniejszy był spokój i żeby się niczym nie martwić. Pogrzeb na cmentarzu na Murckowskiej w Katowicach był taki jak obiecano, dziękujemy
Danuta napisał/a 7 września, 2018 o 13:09
Polecam zakład pogrzebowy Walczak w tych trudnych dla każdego chwilach. Pracownicy wykazują dużą delikatność i zachowują powagę sytuacji, co pomaga przy załatwianiu wszystkich spraw. To ważne, by poczuć słowa otuchy. Wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić bez zbędnego mnożenia kłopotów. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dokładnie tak, jak ustaliśmy. Pogrzeb był pełen szacunku i zachowania godności.

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice