Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
36 wpisów.
Laura napisał/a 13 stycznia, 2021 o 23:41
To jest naprawdę dobra firma - nie chce się o tych sprawach rozpisywać ale to są ludzie którym można zaufać
Urszula napisał/a 16 grudnia, 2020 o 13:12
Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu męża, profesjonalnie w 100%, Z szacunkiem dla zmarłego( wyprowadzenie zwłok z domu). Dziękuję . Polecam .
Zofia napisał/a 22 października, 2020 o 15:55
U nas na Dębie wszyscy znają ta firmę. My z rodziną ostatnio poprosiliśmy ich o pomoc i ze względu na to jak zostaliśmy potraktowani na racę właścicieli serdeczne podziękowania i Bóg zapłać.
Paweł Bojda napisał/a 22 lipca, 2020 o 18:22
Z czystym sumieniem polecam ten zakład pogrzebowy, pełen profesjonalizm, bardzo mili ludzie, którzy każdego traktują bardzo indywidualnie i z ogromną troską, co przy załatwianiu spraw w ciężkim czasie jest bardzo ważne. Wszystko, łącznie ze sprawami urzędowymi, załatwiają błyskawicznie. Pani Moniko i Panie Grzegorzu bardzo dziękuję.
Patryk G. napisał/a 16 lipca, 2020 o 13:02
Dziękuję wraz z cała rodziną za pomoc w organizacji pogrzebu Taty, polecam firmę Walczak bo wszystko odbyło się tak jak obiecała Pani Monika.
Tomasz napisał/a 10 czerwca, 2020 o 16:41
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko jasno wyjaśnione i przedstawione kaszty przy każdym rozwiązaniu bez owijania w bawełnę - polecam
Gerard napisał/a 8 stycznia, 2020 o 12:12
Walczak to dobry zakłada pogrzebowy, a pogrzeb odbył się bez zarzutu. Zanim się na nich zdecydowałem to byłem jeszcze u konkurencji w której szczerze czułem że mi ktoś coś próbuje wcisnąć. W firmie Walczak rozmawiano ze mną w inny sposób i dlatego ich polecam.
Dorota napisał/a 30 października, 2019 o 19:50
Poraz drugi korzystam z usług zakładu Państwa Walczak, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm życzliwość, zakład godny polecenia w te trudne dni kiedy tracimy bliska osobę. Dziękuję.
Gabriela napisał/a 17 sierpnia, 2019 o 07:34
Bardzo kompetentna firma. Byłam zdana na siebie, a pani Monika się zajęła absolutnie każdym szczegółem, do którego człowiek nie ma głowy w takich chwilach. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Pracownicy zakładu Walczak bardzo się starali. Utalentowany pan trębacz wspaniale oprawił muzycznie pogrzeb. Otrzymałam również obrazki z informacją o dacie śmierci i miejscu pochówku zmarłego do rozdania żałobnikom. Polecam usługi, a zaznaczam, że nie miałam również technicznie łatwego pogrzebu i bardzo wiele problemów trzeba było po drodze rozwiązać. Państwo z firmy Walczak są naprawdę godni polecenia.
Marianna napisał/a 6 lipca, 2019 o 18:30
Składam serdeczne podziękowania firmie Walczak za szybką, profesjonalną organizację pogrzebu mojej Cioci - olbrzymia pochwała pod każdym względem. Wspaniała Pani Monika i jej pomocna dłoń oraz ludzkie serce wspierają w tak trudnych chwilach. Firma godna polecenia.
Agnieszka napisał/a 2 lutego, 2019 o 10:50
Ludzie z sercem na dłoni. Bardzo pomocni uczciwi i serdeczni. Nie wiem jak obrać w słowa naszą wdzięczność za pomoc. Polecam zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Patrycja napisał/a 22 grudnia, 2018 o 23:20
Chciałam serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, miła i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm, a zarazem szacunek i zrozumienie. Polecam.
Adam P. napisał/a 11 października, 2018 o 10:10
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Dla nas najważniejszy był spokój i żeby się niczym nie martwić. Pogrzeb na cmentarzu na Murckowskiej w Katowicach był taki jak obiecano, dziękujemy
Danuta napisał/a 7 września, 2018 o 13:09
Polecam zakład pogrzebowy Walczak w tych trudnych dla każdego chwilach. Pracownicy wykazują dużą delikatność i zachowują powagę sytuacji, co pomaga przy załatwianiu wszystkich spraw. To ważne, by poczuć słowa otuchy. Wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić bez zbędnego mnożenia kłopotów. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dokładnie tak, jak ustaliśmy. Pogrzeb był pełen szacunku i zachowania godności.
Teresa napisał/a 16 kwietnia, 2018 o 14:40
Jestem ogromnie wdzięczna tej wspaniałej parze za to, że gdy czułam się jak dziecko we mgle, wyprowadzili nas z niej dosłownie "za rączkę". Wszystko odbyło się wielce profesjonalnie, elegancko, ale nie tylko - pokierowali nas również w kwestiach wykraczających poza ich obowiązki (druki do ZUS dot. renty, ubezpieczenia PZU). Tym, którzy doznali największej ze strat, polecam całym sercem.
Janosch napisał/a 3 marca, 2018 o 08:00
Wir bedanken uns für die langjährige Betreuung und Pflege, Kundenfreundlichkeit und vor allem die Zuverlässigkeit der Familie Walczak . Desweiteren freuen wir uns auf die zukünftigen Dienste. Liebe Grüsse Fam. Janocinski-Schindler

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice