Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
47 wpisów.
Marianna napisał/a 6 lipca, 2019 o 18:30
Składam serdeczne podziękowania firmie Walczak za szybką, profesjonalną organizację pogrzebu mojej Cioci - olbrzymia pochwała pod każdym względem. Wspaniała Pani Monika i jej pomocna dłoń oraz ludzkie serce wspierają w tak trudnych chwilach. Firma godna polecenia.
Agnieszka napisał/a 2 lutego, 2019 o 10:50
Ludzie z sercem na dłoni. Bardzo pomocni uczciwi i serdeczni. Nie wiem jak obrać w słowa naszą wdzięczność za pomoc. Polecam zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Patrycja napisał/a 22 grudnia, 2018 o 23:20
Chciałam serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, miła i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm, a zarazem szacunek i zrozumienie. Polecam.
Adam P. napisał/a 11 października, 2018 o 10:10
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Dla nas najważniejszy był spokój i żeby się niczym nie martwić. Pogrzeb na cmentarzu na Murckowskiej w Katowicach był taki jak obiecano, dziękujemy
Danuta napisał/a 7 września, 2018 o 13:09
Polecam zakład pogrzebowy Walczak w tych trudnych dla każdego chwilach. Pracownicy wykazują dużą delikatność i zachowują powagę sytuacji, co pomaga przy załatwianiu wszystkich spraw. To ważne, by poczuć słowa otuchy. Wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić bez zbędnego mnożenia kłopotów. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dokładnie tak, jak ustaliśmy. Pogrzeb był pełen szacunku i zachowania godności.
Teresa napisał/a 16 kwietnia, 2018 o 14:40
Jestem ogromnie wdzięczna tej wspaniałej parze za to, że gdy czułam się jak dziecko we mgle, wyprowadzili nas z niej dosłownie "za rączkę". Wszystko odbyło się wielce profesjonalnie, elegancko, ale nie tylko - pokierowali nas również w kwestiach wykraczających poza ich obowiązki (druki do ZUS dot. renty, ubezpieczenia PZU). Tym, którzy doznali największej ze strat, polecam całym sercem.
Janosch napisał/a 3 marca, 2018 o 08:00
Wir bedanken uns für die langjährige Betreuung und Pflege, Kundenfreundlichkeit und vor allem die Zuverlässigkeit der Familie Walczak . Desweiteren freuen wir uns auf die zukünftigen Dienste. Liebe Grüsse Fam. Janocinski-Schindler

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice