Akcesoria pogrzebowe

W naszym Zakładzie Pogrzebowym WALCZAK w Katowicach wiemy, jak ważne jest, aby wszystkie usługi pogrzebowe były skupione w jednym miejscu. Dlatego dla naszych Klientów przygotowujących uroczystości żałobne Bliskiej im Osoby przygotowaliśmy bogatą ofertę najróżniejszych akcesoriów pogrzebowych. W stałej ofercie mamy krzyże, tabliczki na krzyż i urnę, odzież dla Zmarłych oraz dla uczestników pogrzebu – a także dodatki odzieżowe.

Nie zapominamy również o nekrologach i klepsydrach. Jako najbardziej popularne formy powiadomienia otoczenia o śmierci danej Osoby wymagają one możliwie najbardziej profesjonalnej formy graficznej, która przekłada się na ich czytelność. Do przygotowywania nekrologów i klepsydr używamy najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego.

Oferujemy również obrzeża drewniane dla świeżo usypanych nagrobków. Nie zapominamy również o perfekcyjnej organizacji samej ceremonii żałobnej. Używamy namiotu pogrzebowego, osłaniającego miejsce pochówku, a także windy pogrzebowej, która sprawia, że moment opuszczenia trumny lub urny do grobu charakteryzuje się dostojeństwem i elegancją.

Lokalizacja

ul. Dębowa 24a, Katowice