Opinie

Napisz opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Marianna, Lipiec 6, 2019 o 18:30:
Składam serdeczne podziękowania firmie Walczak za szybką, profesjonalną organizację pogrzebu mojej Cioci - olbrzymia pochwała pod każdym względem. Wspaniała Pani Monika i jej pomocna dłoń oraz ludzkie serce wspierają w tak trudnych chwilach. Firma godna polecenia.
Agnieszka, Luty 2, 2019 o 10:50:
Ludzie z sercem na dłoni. Bardzo pomocni uczciwi i serdeczni. Nie wiem jak obrać w słowa naszą wdzięczność za pomoc. Polecam zakład pogrzebowy z czystym sumieniem.
Patrycja, Grudzień 22, 2018 o 23:20:
Chciałam serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, miła i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm, a zarazem szacunek i zrozumienie. Polecam.
Adam P., Październik 11, 2018 o 10:10:
Zakład pogrzebowy godny polecenia. Dla nas najważniejszy był spokój i żeby się niczym nie martwić. Pogrzeb na cmentarzu na Murckowskiej w Katowicach był taki jak obiecano, dziękujemy
Danuta, Wrzesień 7, 2018 o 13:09:
Polecam zakład pogrzebowy Walczak w tych trudnych dla każdego chwilach. Pracownicy wykazują dużą delikatność i zachowują powagę sytuacji, co pomaga przy załatwianiu wszystkich spraw. To ważne, by poczuć słowa otuchy. Wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić bez zbędnego mnożenia kłopotów. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dokładnie tak, jak ustaliśmy. Pogrzeb był pełen szacunku i zachowania godności.
Teresa, Kwiecień 16, 2018 o 14:40:
Jestem ogromnie wdzięczna tej wspaniałej parze za to, że gdy czułam się jak dziecko we mgle, wyprowadzili nas z niej dosłownie "za rączkę". Wszystko odbyło się wielce profesjonalnie, elegancko, ale nie tylko - pokierowali nas również w kwestiach wykraczających poza ich obowiązki (druki do ZUS dot. renty, ubezpieczenia PZU). Tym, którzy doznali największej ze strat, polecam całym sercem.
Janosch, Marzec 3, 2018 o 08:00:
Wir bedanken uns für die langjährige Betreuung und Pflege, Kundenfreundlichkeit und vor allem die Zuverlässigkeit der Familie Walczak . Desweiteren freuen wir uns auf die zukünftigen Dienste. Liebe Grüsse Fam. Janocinski-Schindler

Lokalizacja

ul. Dębowa 28, Katowice